10-14 VI 2017 – Warsztaty Sztuka Szamanizmu z Fosterem Perry

przejdź do FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

i zarejestruj się JUŻ DZIŚ !

10-14 CZERWIEC 2017

Jurata, Hotel Bryza Resort & SPA,

Program Praktyk Szamańskich, co roku obejmuje inne wybrane elementy. 
W tym roku odkrywamy Świętych i ich magię, Magię Aniołów, kontynuujemy głębię uzdrowienia, odnowy i starożytnego szamanizmu w kole medycyny w ceremonii ognia, w obecności żywiołu morza wśród piaszczystych plaż z morskimi oczyszczającymi kąpielami, pogłębionymi zabiegami SPA. Ponownie będziemy pracować w najbardziej ulubionym miejscu Fostera na świecie.   
Szkolenie z zakresu szamańskiego uzdrawiania ma głęboki charakter i ogromną moc transformacji życia, obejmuje opowiadania, pieśni, rytuały. Jego program zawiera ćwiczenia świadomości, techniki szamańskich podróży, metody uzdrawiania, zawiera pełne spectrum szamańskiej pracy.
Na szamanizm składa się wiele różnych doświadczeń opartych na różnorodnych praktykach, indywidualnych inicjacjach i szkoleniach dotyczących podstaw transformacji zmysłów,  duchowych umiejętności najwyższego poziomu.

Jest to program twórczy, głęboki i podnoszący silnie świadomość.

Nasz program szkoleń może pomóc wszystkim stać się lepszą osobą, mającą głębszy cel w życiu. Wielu uczestników naszego programu zostaje zielarzami, uzdrowicielami i szamanami. Jest to program twórczy, głęboki i podnoszący silnie świadomość. W programie uczestniczą ludzie o różnym życiowym doświadczeniu.  Praktyki szamańskie są otwarte dla wszystkich tych, którzy są gotowi zajrzeć głębiej w siebie i w swoją duszę.
Szamański Program Praktyk może zawierać różne praktyki: tropienie, rozwijanie umiejętności takich jak widzenie, praca w świętym miejscu, praca z wróżkami/elfami, praca z duchami drzew, rytuały i magia szamańska, nauka o aniołach, odzyskiwanie duszy, podróże szamańskie, nauka szamańskich historii, starożytnych mitów o naszym pochodzeniu, by móc je przekazać dalej, poszukiwanie wizji na łonie natury, budowanie szałasów potu, detoks, leki ziołowe i esencje kwiatowe, uzdrawianie pieśniami (dźwięki, harmonika), matematyka a szamanizm (święta geometria, uzdrawianie kwantowe), uzdrawianie wibracjami (uzdrawianie komórek odpowiednimi częstotliwościami), komunikacja ze zwierzętami, widzenie i chodzenie w nocy, technika „umysłu ponad materią”, ogrzewanie ciała w śniegu poprzez techniki oddychania, tattwy lub „żywiołowe” przejścia do duchów ziemi, powietrza, wody i ognia, rozmowy w kręgu i rozwiązywanie konfliktów, techniki szamańskiego doradztwa, czytanie ciała i aury, rozumienie aury.
W 2015 roku Foster obchodził jubileusz 30 lat nauczania szamanizmu i uzdrawiania.
 Witamy nowych uczestników! Bądźcie błogosławieni podążając tą drogą!
Z Radością w moim Sercu i Miłością do Wiedzy, Piękna, Mądrości i Wdzięcznością dla Stwórcy,
Foster John Perry

Szczegóły programu:

  • zajęcia trwają 5 dni,

  • zaczynają się pierwszego dnia o 12 rano i kończą ostatniego dnia ok. g. 15. Dni wypełnione są pracą do późnych godzin wieczornych

  • Wskazane jest aby wszystkie ćwiczenia były kontynuowane samodzielnie w domu, jak również zgodnie szamańskimi tradycjami nauczane i przekazywane innym.

 

Hotel Bryza Resort & SPA

Międzymorze 2, 84 - 141 Jurata
www.bryza.pl
www.facebook.com/hotelbryza

O prowadzącym:

Foster Perry poprzez naturalny dar szamańskiego uzdrawiania i jasnowidzenia buduje pomost pomiędzy tym, co widzialne a tym, co niewidoczne dla oczu. Jest doskonałym świadectwem swojej pracy i ogromnej mocy transformacji, jakiej może dokonać każdy człowiek, gotowy na zmiany. 
Foster Perry podróżuje po całym świecie studiując, ucząc, wykładając i praktykując radość sztuki uzdrawiania od 30 lat. Po ukończeniu studiów w Georgetown University, powrócił do Nowego Jorku, aby kontynuować studia w dziedzinie sztuki, projektowania oraz psychologii.
Wtedy właśnie w jego życiu nastąpił gwałtowny zwrot - został porażony piorunem. Wydarzenie to skrystalizowało prawdziwe powołanie Fostera, spowodowało opuszczenie dotychczasowego życia, rodziny i przyjaciół a rozpoczęło życie pełne nauki, studiowania i praktyki duchowych tradycji na całym świecie.
Foster studiował rytuały, ceremonie i uzdrawianie z Szamanami w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Obecnie połączył swoją rozległą wiedzę i praktykę Rdzennych Amerykanów, Indian Południowej Ameryki, tradycji uzdrawiania i duchowych praktyk Azji i Europy w transformacyjną modalność Hummingbird Medicine. Hummingbird Medicine wspiera uczestników w uzdrawianiu ich ran, uwalnianiu lęków, umożliwia ponowne doświadczanie miłości, życia i boskiej radości.
Foster prowadzi ceremonie, warsztaty, jest autorem, muzykiem i artystą a jego Hummingbird Healing Technique zdobyły popularność i szacunek na całym świecie.

 

 

 

 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Gwarancją rezerwacji miejsca na Warsztatach jest:
  wypełnienie formularza rejestracyjnego online
  wpłata zadatku 3 dni po wysłaniu zgłoszenia w wysokości 50% całkowitej ceny
   oraz wpłata całkowitej kwoty za Warsztat najpóźniej 30 dni przed rozpoczęciem tj. do 10 maja 2017
  przy wpłacie całkowitej kwoty do 30 stycznia- cena Early Bird (szczegóły w formularzu rejestracyjnym)

przejdź do FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

i zarejestruj się JUŻ DZIŚ !