SOFROLOGIA Natychmiastowa równowaga w życiu i pracy

Sofrologia Natychmiastowa Równowaga w życiu i pracyJeśli prowadzisz aktywne życie i nie możesz się wyłączyć, jeśli masz wrażenie, że wirujesz w trąbie powietrznej i na pewno nie masz czasu na relaks lub zwolnienie obrotów, ta książka jest dla Ciebie.

W książce „Sofrologia. Natychmiastowa równowaga w życiu i w pracy” znajdziesz praktyczne i łatwe w użyciu narzędzia – można je wykorzystać w trakcie innych zajęć, proste ćwiczenia pomocne w codziennych zmaganiach, nawet kiedy nie masz czasu. Można je stosować od ręki,  przebierać w nich, łączyć je i dopasowywać wedle uznania. Dzięki tej książce dowiesz się, jak lepiej dostosować się do wzlotów i upadków dnia codziennego i prowadzić bardziej harmonijne życie, używając metod dostosowanych do naszego pędzącego w zawrotnym tempie świata XXI wieku.

Ta książka stanowi zarówno wprowadzenie do sofrologii, jak i praktyczny przewodnik dotyczący życia i pracy. Sofrologia, opisywana przez jej założyciela jako filozofia, sposób życia, terapia i technika rozwoju osobistego, powstała w Hiszpanii w 1960 roku i cieszy się ogromną popularnością w Europie Zachodniej, szczególnie w krajach śródziemnomorskich.

Sofrologia oznacza " badanie harmonii świadomości ". To filozofia życia w równowadze, polegająca na bardzo praktycznych ćwiczeniach fizycznych i umysłowych, mająca na celu utrzymanie uważości umysłu w zrelaksowanym ciele. Jest to prosta metoda i nie wymaga ani skomplikowanych ruchów, ani wiele czasu.

O Autorce:

FlorenceParotZaczęła ćwiczyć sofrologię ponad 20 lat temu po wypaleniu i uznała ją za tak zbawienną, że zdecydowała się podzielić nią z innymi. Ukończyła jedną z czołowych paryskich szkół sofrologicznych i kontynuowała naukę w tej dziedzinie, by wreszcie stać się sofrologiem-trenerem rozwoju osobistego. Jest międzynarodowym ekspertem w radzeniu sobie ze stresem, zapobieganiu wypaleniu się i bezsenności.

Jest dyrektorką-założycielką Akademii Sofrologii, pierwszej szkoły sofrologii w Anglii, wyspecjalizowanej w przeszkalaniu profesjonalnych sofrologów i oferującej Poradnię Stresu i Zaburzeń Snu ogółowi społeczeństwa i światowi korporacji.

Skontaktuj się z Florence, by dowiedzieć się więcej, jak sofrologia może ci pomóc czuć się lepiej każdego dnia, albo jakie szkolenia odbyć, by zostać sofrologiem.

contact@sophroacademy.co.uk

twitter.com/sophroacademy

Facebook.com/TheSophrologyAcademy

www.sophroacademy.co.uk.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Zapisz się na nasz Newsletter!