24 V 2017 – Sesje Prywatne z Kristosem Tsompanelis

przejdź do FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

i zarejestruj się JUŻ DZIŚ !

24 MAJ 2017

Warszawa

Dogłębne prywatne sesje z pytaniami i odpowiedziami, czytanie duszy, przeszłych żyć, życiowego kontraktu w kontakcie z twoimi duchowymi przewodnikami. Sesje te docierają do sedna twoich wzorców poznając kierunki i życiowe cele. Sesje są duchowe, praktyczne, pouczające i regenerujące. Kristos jako jasnowidz da ci wskazówki o twoim stanie zdrowia, dowiesz co dzieje się w twoim organizmie, dostaniesz wskazówki jak odzyskać spokój i uzdrowienie na wszystkich poziomach – emocjonalnym, fizycznym i duchowym.

Kristos Tsompanelis już od urodzenia wykazywał niezwykłe zdolności jasnowidzenia, oraz widzenia Aury. Jest doskonałym specjalistą w zakresie homeopati i medycyny alternatywnej.
Od wielu lat prowadzi warsztaty, wykłady oraz indywidualne sesje, inspirując i wspierając ludzi na całym świecie. 
Jego ponad 20 letnie doświadczenie pozwala z sukcesem prowadzić ludzi poprzez proces psychicznej, fizycznej i duchowej transformacji.
 
Podczas pobytu w Polsce Kristos będzie prowadził indywidualne sesje (90 min), wykorzystując swoje niezwykłe zdolności jasnowidzenia, czytania aury,rozpoznawania wzorców karmicznych oraz wiedzę z zakresu numerologii.

O prowadzącym:

10649639_770289559678944_3183035290060730671_nKristos Tsompanelis - numerolog, jasnowidz, znawca homeopatii i medycyny naturalnej.

Razem z Fosterem Perry od lat podróżuje, prowadząc warsztaty i konsultacje indywidualne, inspirując ludzi na całym świecie.

 

 

 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Gwarancją rezerwacji miejsca na Warsztatach jest:
  wypełnienie formularza rejestracyjnego online
  wpłata zadatku 3 dni po wysłaniu zgłoszenia w wysokości 50% całkowitej ceny
   oraz wpłata całkowitej kwoty za Warsztat najpóźniej 30 dni przed rozpoczęciem tj do dnia 24 kwietnia 2017

przejdź do FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

i zarejestruj się JUŻ DZIŚ !