Sesje indywidualne

Zapraszamy na indywidualne sesje coachingowe i terapeutyczne, prowadzone przez Sarę Zięborak.

Spotkania są dedykowane wszystkim, którzy potrzebują wsparcia i pomocy w pracy własnej nad osobistą ścieżką rozwoju.
Jeśli nie masz pomysłu na rozwiązanie swoich problemów, potrzebujesz  pomocy w przełamaniu własnych lęków, nie potrafisz uporać się ze sprawami zawodowymi lub prywatnymi - serdecznie zapraszamy.
Szczegóły spotkań omawiamy z każdym Klientem indywidualnie, dobierając metody pracy do celu spotkań.

Sara Zięborak - nauczyciel, trener, coach,terapeuta LFT, doradca rozwoju osobistego, master NLP, Praktyk Oddechu, Dialogu z Głosem, Konstelacji Rodzinnych i innych, studiowała SWPS na kierunku Psychologia Kliniczna Dziecka.

Współtwórczyni dynamicznie rozwijającej się nowatorskiej metody Life Flow Healing.

Od 17 lat inspiruje i wspiera ludzi w polepszaniu jakości swojego życia i wprowadzania pozytywnych zmian, odnajdywania swojej misji i drogi życiowej.

Od wielu lat prowadzi niezwykłą szkołę LFT przeprowadzając kolejne grupy zapalonych i zmotywowanych studentów przez intensywny, wymagający i wspaniały program otwierający horyzonty edukacji duchowej i transformacji własnej, leczenia siebie, pracy z klientem, poszerzania świadomości , doświadczania głębszych stanów świadomości.

Jest założycielem i czynnym członkiem wyjątkowo inspirującej, płodnej i kreatywnej grupy badawczej zajmującej się personalnymi i transpersonalnymi aspektami psyche w wielu ujęciach i tradycjach.

Prowadzi indywidualną praktykę oraz pracuje z grupami, prowadząc treningi otwarte i superwizję . Jest także fachowym tłumaczem literatury, oraz seminariów i warsztatów z zakresu coachingu, psychologii oraz szeroko rozumianego rozwoju ludzkiego potencjału