POPOŁUDNIA Z LIFE FLOW HEALING

Serdecznie zapraszamy do udziału w wieczorowej szkole Life Flow Healing
Program przygotowany jest w szczególności dla osób, które ze względu na swoją pracę zawodową nie są w stanie wziąć udziału w zajęciach w ciągu dnia.
Trening składa się z dwóch części:
 I - model i instrumentarium Life Flow Healing - leczenie i uzdrawianie wzorców psychicznych, emocjonalnych, fizycznych, psychosomatyka, rozumienie i leczenie traumy ptsd etc.
II - model i praktyka Life Flow States - wysokie zdrowe stany świadomości - podnoszenie jakości życia, zagadnienia filozoficzne duchowe głęboki rozwój wewnętrzny.
Obie części przeznaczone są zarówno dla rozwoju osobistego jak i treningu terapeutycznego.
Jednak osoby, które będą uczestniczyły w programie również dla wzbogacenia swojej praktyki terapeutycznej dostaną dodatkowe zadania i objęte będą superwizją.

Zapraszamy do wspólnej podróży w głąb siebie !

ISTOTA KSZTAŁCENIA

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOŁY

STOPIEŃ I - GENERAL HEALING

 

STOPIEŃ II ADVANCED & CREATIVE

 

STOPIEŃ III RESEARCH & DEVELOPMENT

 

DO KOGO SKIEROWANY JEST PROGRAM SZKOŁY ?

  Specjalistów różnych podejść terapeutycznych
  Osób pracujących w zawodach związanych z leczeniem i uzdrawianiem
  Coachów, trenerów, konsultantów
  Właścicieli firm, kierowników, liderów, pracowników działów HR
  Osób prywatnych zainteresowanych rozwojem osobistym

Miejsce zajęć

Konstancin -Jeziorna, Villa Bergamotka, ul. Długa 70

Bliższe informacje i zapisy

Sara Zięborak

  sara@newdawn.pl
  tel. +48 791 484 333

o prowadzącym

1891014_10203314209235642_1183816388_nSara Zięborak - nauczyciel, trener, coach,terapeuta LFH, doradca rozwoju osobistego, master NLP, Praktyk Oddechu, Dialogu z Głosem, Konstelacji Rodzinnych i innych, studiowała SWPS na kierunku Psychologia Kliniczna Dziecka.

Współtwórczyni dynamicznie rozwijającej się nowatorskiej metody Life Flow Healing.

Od 17 lat inspiruje i wspiera ludzi w polepszaniu jakości swojego życia i wprowadzania pozytywnych zmian, odnajdywania swojej misji i drogi życiowej.

Od wielu lat prowadzi niezwykłą szkołę LFH przeprowadzając kolejne grupy zapalonych i zmotywowanych studentów przez intensywny, wymagający i wspaniały program otwierający horyzonty edukacji duchowej i transformacji własnej, leczenia siebie, pracy z klientem, poszerzania świadomości , doświadczania głębszych stanów świadomości.

Jest założycielem i czynnym członkiem wyjątkowo inspirującej, płodnej i kreatywnej grupy badawczej zajmującej się personalnymi i transpersonalnymi aspektami psyche w wielu ujęciach i tradycjach.

Prowadzi indywidualną praktykę oraz pracuje z grupami, prowadząc treningi otwarte i superwizję . Jest także fachowym tłumaczem literatury, oraz seminariów i warsztatów z zakresu coachingu, psychologii oraz szeroko rozumianego rozwoju ludzkiego potencjału