Life Flow Healing

LFHealing-www

O modalności

Podstawą modalności Life Flow Healing jest praca na głębokim poziomie biologicznym, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu genetyki i epigeniki środowiska na psychikę człowieka.

Nasze wyposażenie genetyczne predysponuje nas do pewnych wzorców, chorób, nawyków, tendencji, środowisko może je wzmacniać, aktywować, lub wyciszać.

Life Flow Therapy, dzięki takiemu zrozumieniu paradygmatu i połączeniu obu tych zjawisk, dociera do głębokich, przyczynowych źródeł urazów, wzorców, zaburzeń, dolegliwości. Praca w miejscach przyczynowych umożliwia całkowite usunięcie powyższych z psychiki i zapisu biologicznego, jednocześnie nie obciążając siebie (czy klienta) ponownym powrotem i rozpatrywaniem trudnych wydarzeń z przeszłości.

Odkrycie wpływu okresu prenatalnego i rozwoju biologicznego człowieka na jego życie, pozwoliło na nową perspektywę przyczyn naszych życiowych wzorców, schematów i konstrukcji ludzkiej psychiki, co otworzyło możliwości docierania głębiej i szerzej do pokładów świadomości i nieświadomości, w której leży początek naszych zaburzeń, kłopotów czy urazów.

Okres prenatalny i rozwój biologiczny człowieka okazują się być również skarbnicą wysokich, naturalnych stanów świadomości (np wewnętrznej równowagi czy wewnętrznego spokoju).

Poprzez wewnętrzną zmianę na głębokim, komórkowym poziomie powodujemy, że rzeczywistość natychmiast przystosowuje się i odpowiada na nasz nowy "wewnętrzny zapis".

Poprzez własną zmianę, samoistnie wpływamy również na otoczenie, pozwalając innym wzrastać przy nas.

 

Life Flow Healing bazuje na najnowszych odkryciach z zakresu biologii komórkowej i molekularnej oraz fizyki kwantowej, psychologii, biocentryzmu i innych. 

To metoda, która u swych podstaw posiada głębokie, naukowe podłoże.