Co różni Life Flow Healing od innych metod i dlaczego daje nam tak szybkie i trwałe zmiany ?

LFT metoda co rozniŻeby odpowiedzieć na to pytanie należy zrozumieć i dotrzeć do źródła pierwszych urazów i traum, które powodują w naszym późniejszym życiu powtarzające się wzorce i problemy.

Cała „historia”, naszego życia rozpoczęła w momencie zapłodnienia a nawet dużo dużo wcześniej. Wszyscy mamy świadomość, że prawidłowość przebiegu procesów prenatalnych ma olbrzymi wpływ na cały późniejszy rozwój człowieka. Wiemy, iż od tego to, jakie otoczenie i warunki stworzymy naszemu dziecku będzie zależał jego rozwój. Cechy genetyczne, zdrowe odżywianie matki, mało zanieczyszczone środowisko, to bardzo ważne czynniki determinujące stan człowieka.

Czy wszystko zaczyna się w momencie zapłodnienia w łonie naszej mamy ? Nowatorskie odkrycia biologii mówią, iż zaczątki plemników i komórek jajowych powstają w naszych rodzicach, kiedy oni są jeszcze są w łonach swoich mam. A to oznacza, że początki naszej indywidualnej historii życia sięgają Naszych Babć.

Life Flow Healing pracuje z historią linii wydarzeń rozwojowych, które miały miejsce w naszym życiu.

Każde wydarzenie rozwojowe może potoczyć się idealnie zgodnie z biologicznym potencjałem, ale może też przebiegać z rożnymi zakłóceniami każde z tych zakłóceń według Life Flow Healing ma ogromny wpływ na nasze późniejsze dorosłe życie.