DAILY LOVE – MIŁOŚĆ CO DNIA WZRASTANIE W ŁASCE

DAILY LOVE – MIŁOŚĆ CO DNIA wzrastanie w łasce„Byłem świadkiem transformacji Mastina. Podniósł się z samego dna, obrócił swoje życie o 1800 i obecnie wywiera olbrzymi wpływ na świat. Jego książka DAILY LOVE –MIŁOŚĆ CO DNIA. WZRASTANIE W ŁASCE to inspirująca historia o pełnym mocy oddaniu dla podnoszenia jakości życia bliźnich bez względu na to, co może się wydarzyć”.

- TONY ROBBINS

DAILY LOVE to mocna historia pewnego mężczyzny, który zupełnie odmienił swoje życie i dzieli się tym, czego się w międzyczasie nauczył. Mastin Kipp jawi się w niej jako lider młodego pokolenia, tęskniącego za życiem pełnym pasji, a zarazem życiem uduchowionym. Jego podróż od kryzysu ku łasce naprawdę inspiruje”.

- ARIANNA HUFFINGTON, DYREKTOR I REDAKTOR NACZELNA THE HUFFINGTON POST MEDIA GROUP

„DAILY LOVE – MIŁOŚĆ CO DNIA. WZRASTANIE W ŁASCE weźmie cię w pełną świeżości i inspiracji podróż z Mastinem Kippem od samego dna do wzruszającego sukcesu. Książka ta doda sił nowemu pokoleniu liderów merytorycznych, popychając ich do zajęcia miejsc jutrzejszych świadomych liderów zmian”.

- KRIS CARR, NEW YORK TIMES, AUTORKA BESTSELLERA CRAZY SEXY KITCHEN

“Mastin Kipp to współczesny mistyk. Bez obaw dzieli on historię własnego wzrastania oraz prowadzi czytelników ku samodzielnemu kreowaniu zmian i sięgnięciu po własną moc. DAILY LOVE to transformująca książka dla każdego, kto szuka życia przepełnionego łaską”.

- GABRIELLE BERNSTEIN, NEW YORK TIMES, AUTORKA BESTSELLERA MIRACLES NOW

“Mastin prowadzi nowe pokolenie osób poszukujących. Jego podróż rzuca światło na drogę tym, którzy chcą żyć bardziej świadomie, bardziej autentycznie. Jego książka jest zabawna i inspirująca”.

- MARIANNE WILLIAMSON

„Jeśli czujesz się zagubiony... jeśli nie możesz znaleźć celu w życiu... jeśli nie wiesz, jaki sens ma twoje życie, twoja podróż... jeśli szukasz sposobów, by kochać bardziej, żyć bardziej i być bardziej, to nadszedł czas na zagłębienie się w kanapie z książką DAILY LOVE – MIŁOŚĆ CO DNIA. WZRASTANIE W ŁASCE. Z humorem, szczerością i wnikliwością Mastin nie tylko dzieli się podróżą we wzrastaniu w łasce, ale pokazuje ci, jak znaleźć w życiu więcej znaczenia, celowości i pasji”.

- NICK ORTNER, NEW YORK TIMES, AUTOR BESTSELLERA THE TAPPING SOLUTION

“Widziałem na własne oczy, jak Mastin przechodził drogę, o której napisał w swojej nowej książce DAILY LOVE –MIŁOŚĆ CO DNIA. WZRASTANIE W ŁASCE. To, jak umiejętnie odmienił swoje życie, jest inspirujące. Oto wyłonił się lider młodego pokolenia i jest rzeczą niesamowitą, ile się słyszy o ludziach, którzy dzięki jego naukom każdego dnia polepszają jakość swojego życia”.

- JASON BINN, ZAŁOŻYCIEL/DYREKTOR GENERALNY MAGAZYNU DUJOUR  

O Autorze:

Mastin-KippMASTIN KIPP 

Jest założycielem TheDailyLove.com – strony internetowej, wychodzącego co dzień mailingu i konta na Twitterze, które służą nowemu pokoleniu za wzruszającą inspirację. Początkowo blog The Daily Love stanowił kanał cytatów przesyłany do przyjaciół Mastina, a nagle zyskał na sławie po tweecie Kim Kardashian. Narodził się potwór Miłości.

Oprah Winfrey gości Mastina w cotygodniowym programie Super Soul Sunday, w którym ochrzciła go „dobrze się zapowiadającym liderem merytorycznym nowego pokolenia myślicieli duchowych”. Słowa zarazem zaszczytne, jak i zobowiązujące.

Misją Mastina jest łączenie ludzi z powrotem z tym, co ich uszczęśliwia. Szczęśliwi ludzie dokonują lepszych wyborów, a lepsze wybory tworzą lepszą planetę. W 2013 roku Mastin ukończył 200-godzinny trening nauczycielski YogaWorks i jest certyfikowanym nauczycielem jogi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Zapisz się na nasz Newsletter!