17-18 VI 2017 Warsztaty Uzdrawiania z Fosterem Perry

przejdź do FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

i zarejestruj się JUŻ DZIŚ !

17-18 CZERWIEC 2017

Konstancin Jeziorna

Zapraszamy na spotkanie z Fosterem Perry, podczas którego dokonasz osobistej transformacji, poznasz sekrety pracy szamańskiej, leczniczych rytuałów, otworzysz serce na zmiany, pokonując negatywne, sabotujące wzorce w Twoim życiu.

Znajdź swoją prawdziwą siłę, pozwól sobie poczuć, zobaczyć i usłyszeć więcej, znajdź swoje miejsce w świecie.

W głębi każdego z nas istnieje wewnętrzny głos, czas by go dostrzec, usłyszeć i za nim podążać.

Podczas osobistej pracy korygowane są zakłócenia optymalnej ścieżki życia, ścieżki naszej duszy, w wyniku czego pojawia się klarowność i ogromna inspiracja w codziennych działaniach.

 Doświadczysz bardzo silnego leczenia, uwalniając blokady, zarówno z ciała jak i z pamięci. Wzmacnia to ciało i oczyszcza wzorce emocjonalne ograniczające nasze działania. Osoba czuje się lżej, klarownie w umyśle, pozostaje w zgodzie z przeszłością, jest gotowa do głębokiej pracy nad rozwojem swojej duszy. Leczenie ukończone jest dopiero wtedy, kiedy kolory aury znacząco się zmienią w swej stałej strukturze i ustabilizują.

Rezultatem pracy jest odzyskanie autentyczności, jak też stanie się lepszym człowiekiem, bycie bardziej świadomym. 
Znacząco poprawia się także umiejętność zarządzania własnym życiem.

Będziesz mógł zaplanować je w pełni świadomie, rozpoznając rezultaty i wpływ swoich myśli i działań na siebie i na innych.

O prowadzącym:

Foster Perry poprzez naturalny dar szamańskiego uzdrawiania i jasnowidzenia buduje pomost pomiędzy tym, co widzialne a tym, co niewidoczne dla oczu. Jest doskonałym świadectwem swojej pracy i ogromnej mocy transformacji, jakiej może dokonać każdy człowiek, gotowy na zmiany. 
Foster Perry podróżuje po całym świecie studiując, ucząc, wykładając i praktykując radość sztuki uzdrawiania od 30 lat. Po ukończeniu studiów w Georgetown University, powrócił do Nowego Jorku, aby kontynuować studia w dziedzinie sztuki, projektowania oraz psychologii.
Wtedy właśnie w jego życiu nastąpił gwałtowny zwrot - został porażony piorunem. Wydarzenie to skrystalizowało prawdziwe powołanie Fostera, spowodowało opuszczenie dotychczasowego życia, rodziny i przyjaciół a rozpoczęło życie pełne nauki, studiowania i praktyki duchowych tradycji na całym świecie.
Foster studiował rytuały, ceremonie i uzdrawianie z Szamanami w Stanach Zjednoczonych i Ameryce Południowej. Obecnie połączył swoją rozległą wiedzę i praktykę Rdzennych Amerykanów, Indian Południowej Ameryki, tradycji uzdrawiania i duchowych praktyk Azji i Europy w transformacyjną modalność Hummingbird Medicine. Hummingbird Medicine wspiera uczestników w uzdrawianiu ich ran, uwalnianiu lęków, umożliwia ponowne doświadczanie miłości, życia i boskiej radości.
Foster prowadzi ceremonie, warsztaty, jest autorem, muzykiem i artystą a jego Hummingbird Healing Technique zdobyły popularność i szacunek na całym świecie.

 

 

 

 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

Gwarancją rezerwacji miejsca na Warsztatach jest:
  wypełnienie formularza rejestracyjnego online
  wpłata zadatku 14 dni po wysłaniu zgłoszenia w wysokości 50% całkowitej ceny
   oraz wpłata całkowitej kwoty za Warsztat najpóźniej do 17 maja 2017 r

przejdź do FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

i zarejestruj się JUŻ DZIŚ !

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Zapisz się na nasz Newsletter!